Okna energooszczędne do domów pasywnych

Zgodnie z panującymi trendami, wdrożyliśmy okna do domów pasywnych. Cały projekt opiera się o system profili SALAMANDER BLUEVOLITION 82 i GEALAN S9000 IQ.

montaż okien Poznań

Montaż energooszczędnych okien Poznań

Firma Domatus zajmuje się także montażem wyżej wymienionych okien oraz systemów. Montaż okien wykonywany przez naszych specjalistów realizowany jest z najwyższą starannością i dokładnością. Dziś cały Poznań zna naszą ekipę montującą z ich profesjonalnego podejścia do wykonywanych obowiązków. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Okna do domów pasywnych Poznań – czym są okna energooszczędne?

Rewelacyjne wyniki współczynnika Uf ( współczynnik przenikania ciepła dla ramy), potwierdzone badaniami w IFT Rosenheim oraz podstawowa grubość oszklenia wynosząca 48 milimetrów, gwarantują uzyskanie współczynnika przenikalności cieplnej poniżej wymaganego dla domów pasywnych Uw≤ 0,8 W/m2K. Na poprawę tych parametrów ma również wpływ głębsze osadzenie szyby przy montażu okien i poprawienie współczynnika przenikalności liniowej ψ. Okna energooszczędne do domów pasywnych wykonywane są w najnowocześniejszej technologii, aby uniknąć strat energii cieplnej. Odpowiednio wykonany montaż okien energooszczędnych oraz parapetów jest podstawowym elementem budownictwa energooszczędnego, który wpływa na zachowanie odpowiednich walorów użytkowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów poszukujących drzwi do budynków energooszczędnych i pasywnych, wzbogaciliśmy ofertę o drzwi wykonywane z profili systemu BLUEVOLUTION 82 i S 9000. Obydwa systemy, dzięki zastosowaniu trzeciej uszczelki środkowej, pozwalają uzyskać bardzo wysokie parametry izolacyjności termicznej i akustycznej.   W przypadku stolarki o wysokich parametrach izolacyjności polecamy fachowy montaż okien z użyciem taśm paro – i wodoszczelnych oraz paroprzepuszczalnych. Pozwala to na eliminację mostków cieplnych, zawilgoceń w ścianach budynku oraz uzyskanie bardzo wysokich parametrów szczelności powietrznej budynków. Okna do domów pasywnych, powinny cechować się odpowiednimi parametrami, szczelnością oraz muszą zostać poprawnie zamontowane, aby zachować wszystkie swoje cechy.

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów  poszukujących drzwi do budynków energooszczędnych i pasywnych, wzbogaciliśmy ofertę o drzwi wykonywane z profili systemu BLUEVOLUTION 82 oraz S 9000. Obydwa systemy, dzięki zastosowaniu trzeciej uszczelki środkowej, pozwalają uzyskać bardzo wysokie parametry izolacyjności termicznej i akustycznej.

Okna energooszczędne – jak wygląda montaż?

W przypadku stolarki o wysokich parametrach izolacyjności polecamy fachowy montaż z użyciem taśm paro – i wodoszczelnych oraz paroprzepuszczalnych. Pozwala to na eliminację mostków cieplnych, zawilgoceń w ścianach budynku oraz uzyskanie bardzo wysokich parametrów szczelności powietrznej budynków.

 

Okna do domów pasywnych, powinny cechować się odpowiednimi parametrami, szczelnością oraz muszą zostać poprawnie zamontowane, aby zachować wszystkie swoje cechy. Jeżeli interesuje Cię montaż okien do domów pasywnych to trafiłeś idealnie!
 

 

Porady dotyczące domów pasywnych:

CHARAKTERYSTYKA SYSTEMU BLUEVOLUTION 82

KIEDY INWESTOWAĆ W OKNA PASYWNE?

CZYM WYRÓŻNIAJĄ SIĘ DOMY PASYWNE?

domatus-logo-big
Biuro Sprzedaży:
ul. Żmigrodzka 52, 60-171 Poznań
+48 61 8678 447, +48 61 6617 355
+48 61 8689 336
biuro@domatus.pl
wyceny@domatus.pl

Dział Eksportu:
b.kups@domatus.pl
skype: domatuseksport2
+48 506 184 302
k.nowak@domatus.pl
skype: domatuseksport

Skontaktuj się z nami


[recaptcha]