Rolety zewnętrzne

Czym są rolety naokienne?

 
ROLETY NAOKIENNE  – to rolety zewnętrzne montowane bezpośrednio na ramie okna lub drzwi, systemy posiadają możliwość rewizji zarówno od czoła jaki i od dołu skrzynki.  Dzięki zastosowaniu wkładów termoizolacyjnych posiadają wysoką izolacyjność termiczną a prowadnice jak i skrzynki rolet mogą być oklejane folią ozdobną  z palety RENOLIT zapewniającą idealne zgranie z gamą kolorystyczną okien.
rolety naokienne 1
Rewizja czołowa
rolety naokienne 2
Rewizja z dołu

 

Czym są rolety natynkowe?

ROLETY NATYNKOWEsystem rolet zewnętrznych przeznaczony do stosowania z istniejących budynkach, roleta zwijana do kasety aluminiowej prostokątnej lub półokrągłej umieszczonej na ścianie lub ościeżnicy od strony zewnętrznej. Jest to bardzo funkcjonalne rozwiązanie niezależne od rodzaju stolarki. Kolorowe zestawienia skrzyń i pancerzy rolet tworzą atrakcyjny element fasady budynku.
rolety natynkowe 1
rolety natynkowe 2

 

Jakie rolety zewnętrzne mają najwyższą izolacyjność cieplną?

 
ROLETY INTEGRO –  spośród wszystkich konstrukcji rolet posiadają najlepszą izolacyjność cieplną nadproża w rejonie skrzynki rolety. Skrzynki rolet INTEGRO umieszczane są na zewnątrz w warstwie ocieplenia muru, ukryte pod elewacją. Klapa rewizyjna znajduje się w dolnej, poziomej ściance skrzynki rolety i jest praktycznie niewidoczna. Ten typ rolety zewnętrznej jest szczególnie przydatny w budynkach o wysokiej energooszczędności, oraz pasywnych.
rolety integro

Porady dotyczące wyboru rolet:

CHARAKTERYSTYKA I CECHY ROLET ZEWNĘTRZNYCH

domatus-logo-big
Biuro Sprzedaży:
ul. Żmigrodzka 52, 60-171 Poznań
+48 61 8678 447, +48 61 6617 355
+48 61 8689 336
biuro@domatus.pl
wyceny@domatus.pl

Dział Eksportu:
b.kups@domatus.pl
skype: domatuseksport2
+48 506 184 302
k.nowak@domatus.pl
skype: domatuseksport

Skontaktuj się z nami


[recaptcha]