Okna PCV Koszalin

Rynek okien jest bardzo zagęszczony, dlatego wybór pod względem kolorystyki, wymiarów, materiałów i jakości jest ogromny. Przez co ważne jest, aby być dobrze wspieranym przy zakupie lub projekcie wymiany okien.

W Domatus.pl specjalizujemy się między innymi w projektowaniu, produkcji i montażu okien PCV w mieście Koszalin. Zapoznaj się z naszymi radami, aby dokonać wyboru stolarki z całkowitym spokojem. Odwiedź naszą stronę internetową i skontaktuj się z nami.

Okna plastikowe PCV – Koszalin – producent Domatus.pl – okna na wymiar

W Domatus.pl projektujemy wysokiej jakości okna PCV bezpośrednio w naszych fabrykach. Szyte na miarę okna PCV od producenta Domatus.pl spełniają wszystkie poszukiwane kryteria:

 • łatwość konserwacji,
 • zoptymalizowana jasność,
 • bardzo dobra izolacyjność termiczna i akustyczna.

Nasze ekipy zajmują się montażem, wymianą, sprzedażą i serwisem Twoich okien PCV w Koszalinie, a to wymaga skrupulatności i wyczucia.

Powierz nam swój projekt montażu okien PCV!

Sprawdź najlepsze ceny – okna plastikowe PCV w Koszalinie

Od momentu wprowadzenia na rynek PCV pozostaje jednym z najbardziej eleganckich obecnie dostępnych materiałów. Potrafi dostosować się do wszystkich Twoich potrzeb, dzięki swojej wyjątkowej wszechstronności i zwiększa odporność okna na różne czynniki.

Wybierz kolor, kształt, rodzaj oraz dodatki, takie jak np. klamka i zdobądź wymarzone okno PCV od Domatus.pl do Twojego domu, mieszkania lub biura w Koszalinie!

Szczególnie wytrzymały w obliczu różnych zagrożeń klimatycznych, PCV ma długą żywotność i nie niszczeje w kontakcie z ciepłem, zimnem, a nawet deszczem.

Wybór marki plastikowych okien PCV – dlaczego warto zwrócić się do Domatus.pl?

Domatus.pl oferuje Państwu szeroki wybór okien PCV do wyposażenia mieszkania lub domu:

 • okna skrzydłowe,
 • przesuwne,
 • rozwierno-uchylne.

Oferta okien PCV producenta Domatus.pl spełni wszystkie Twoje oczekiwania!

Doamtus.pl oferuje Państwu szeroki wybór kolorystyczny, aby móc zaproponować plastikowe okna PCV na wymiar w Koszalinie. Okna PCV dostępne są w kolorze:

 • białym,
 • szarym,
 • antracytowym,
 • kremowym,
 • drewnopodobnym itp.

Wybierz lakierowanie, odcienie, aby uzyskać okno na swój obraz. Spersonalizuj również swoje przeszklenia, otwory, ramy, uchwyty itp.

Domatus.pl dopasowuje się do rodzaju okien, jakie chcesz i stworzy dla Ciebie spersonalizowane modele.

Dlaczego warto wybrać okna PCV w Koszalinie od producenta Domatus.pl?

Obecnie polichlorek winylu (PCV) jest jednym z materiałów, które nabierają rozpędu. PCV widzimy wszędzie w ogrodzeniach, bramach, drzwiach i nie zapominając o oknach. To inwestycje, których nie pożałujesz.

Według ankiety przeprowadzonej wśród sprzedawców i dystrybutorów, to właśnie modele z polichlorku winylu są najczęściej zamawiane przez osoby prywatne. Dowód, wystarczy spojrzeć na elewacje domów i mieszkań. Nic dziwnego, że okna PCV są najczęściej spotykane w mieście Koszalin.

Zalety okien plastikowych PCV

Materiał ten ma wiele zalet. Jednak jego największym atutem jest doskonały stosunek jakości do ceny. Jest rzeczywiście o 20% tańszy niż aluminium, jego duży konkurent i 30% w porównaniu z drewnem, które wciąż jest najdroższe z całej trójki. Ale wielki sukces PCV polega również na jego długiej żywotności. Całkowicie niezmienny i odporny na gnicie, PCV zapewnia okna, które przetrwają lata.

Możesz także liczyć na obojętność polichlorku winylu na agresję promieni słonecznych, deszczu, ciepła, kurzu czy wilgoci. Wysoce odporny na kaprysy pogody i morskiego powietrza, szczególnie znany ze swojej antykorozyjnej natury, materiał ten doskonale sprawdza się w domach położonych nad morzem. Dodatkowo, jakże nie wspomnieć o jego wysokich parametrach akustycznych i termicznych?!

Wybierz plastikowe okna PCV w mieście Koszalin od Domatus.pl

Polichlorek winylu nie wymaga żadnej konserwacji, a ile jego powierzchnia jest po prostu niewrażliwa na wszelkiego rodzaju owady, grzyby i szkodniki. Wymagane będą tylko sporadyczne czynności czyszczące. Nie trzeba jednak wydawać zbyt dużo na środki czystości i detergenty, bo wystarczy woda, mydło w płynie i gąbka. Ponadto, plastyczny do woli, PCV oferuje różnorodne kształty, wzory i kolory.

Tego typu okna skutecznie ochronią Cię przed hałasem i zanieczyszczeniami dźwiękowymi z zewnątrz. Po prostu trudno będzie się bez niego obejść, jeśli mieszkasz na poboczu drogi lub w hałaśliwej okolicy. Tak jest w przypadku domów położonych w pobliżu osi wzmożonego ruchu, na przykład lotniska czy torów kolejowych. Wreszcie, bardzo pracochłonne do wybicia, podwójne szyby zmniejszają ryzyko włamania, a tym samym zapewniają lepsze bezpieczeństwo pomieszczeń mieszkalnych!

Nie czekaj i skontaktuj się z producentem okien Domatus.pl i zamów je do swojego mieszkania, domu czy biura w Koszalinie!