Okna PCV

Jeśli porównamy ogólnodostępną stolarkę okienną, okna plastikowe wypadają bardzo korzystnie w stosunku jakość-cena. Właśnie dlatego tak wiele osób wybiera je jako okna do domu czy biura. Chętnie wykonamy dla Ciebie plastikowe okna na wymiar.

Okna PCV od Domatus.pl

Od lat tworzymy okna PCV wykorzystując do tego najlepsze materiały i fachową wiedzę oraz doświadczenie naszych specjalistów. Klienci powierzają nam stworzenie okien do domu również z tego względu, że oferujemy kompleksową usługę, obejmującą również dostarczenie zamówionych okien oraz ich montaż. Wszystkie okna wykonywane są na wymiar i z uwzględnieniem preferencji Klienta. Realizacja zlecenia zajmuje nam średnio kilka dni roboczych. Służymy także radą w zakresie wyboru najlepszych rozwiązań.

 

Najważniejsze zalety okien PCV

  • trwałośćokna plastikowe z powodzeniem posłużą Ci wiele lat,
  • estetyka – pasują zarówno do nowoczesnego budownictwa, jak i do tradycyjnych domów, a skomponowanie ich z kolorystyką parapetów czy drzwi nie stanowi problemu,
  • izolacja termiczna – dobra szczelność okien PCV zapobiega stratom ciepła, a to oznacza mniejsze koszty za ogrzewanie,
  • izolacja akustyczna – nawet jeśli mieszkasz przy ruchliwej ulicy, okna plastikowe zapewnią Ci upragnioną ciszę,
  • łatwość czyszczeniaramy okna bez obaw możesz czyścić popularnymi środkami, a dla zachowania jej dobrego stanu wcale nie musisz przeprowadzać konserwacji.

 

Stolarka okienna od Domatus.pl – jakość i bezpieczeństwo

Przywiązujemy uwagę do szczegółów, dzięki czemu nasze produkty są maksymalnie dopracowane. Jakość bezpośrednio przekłada się na trwałość i parametry termoizolacyjności. W naszej ofercie znajdziesz najnowsze generacje ciepłych okien, które zapewniają najwyższy poziom efektywności energetycznej.

Okna powinny zapewniać poczucie bezpieczeństwa. Z naszymi oknami PCV z pewnością je odczujesz. Niezależnie od warunków pogodowych, do pomieszczenia nie przedrze się wilgoć, a potencjalni włamywacze będą mieć naprawdę trudne zadanie, aby wyważyć tak solidne okno.

 

Popularne rodzaje okien plastikowych

W Domatus.pl możesz wybierać spośród kilku systemów profili i bogatej oferty kolorystycznej. Wciąż najpopularniejszym wyborem są okna brązowe, które imitują drewno i doskonale komponują się kolorystycznie z większością parapetów i drzwi. Wykonamy dla Ciebie zarówno okno dwuskrzydłowe, okno łazienkowe, jak i okno przeznaczone do zamontowania na poddaszu. Tworzymy także nowoczesne przesuwne okna PCV balkonowe i tarasowe.

 

Okna pasywne z PCV – czym się charakteryzują?

Okna pasywne to inaczej okna energooszczędne, czyli nastawione na generowanie oszczędności związanych z ogrzewaniem. Charakteryzują się niskim współczynnikiem przenikania ciepła i przemyślanym montażem, który pozwala na wykorzystywanie energii słonecznej do ogrzewania wnętrza.

SALAMANDER BLUEVOLUTION 73

 

System profili BluEvolution 73 o szerokości zabudowy 73mm sprosta wysokim wymaganiom każdego użytkownika okien. Zastosowanie wysokiej jakości PCV powoduje łatwość konserwacji i utrzymania w czystości oraz długą i niezmienną żywotność profili. Pięciokomorowy system profili wraz z dwoma uszczelkami komorowymi zgrzanymi w narożach, zapobiega powstaniu mostków cieplnych, ograniczając straty energii, a tym samym wpływa na zmniejszenie wydatków ponoszonych na ogrzewanie pomieszczeń. Dodatkowo duże komory wewnętrzne i kształtowniki stalowe ze stali ocynkowanej zapewniają doskonałą stabilność i niezawodne działanie.

 

bluevolution_73_prosty
Zestaw standardowy prosty z oszkleniem 44 mm
blueolutions_73_skrzydlo_okragle
Zestaw ze skrzydłem zaokrąglonym z oszkleniem 44 mm

 

SALAMANDER BLUEVOLUTION 82

 

Najnowsza generacja ciepłych okien bluEvolution 82 to optymalne połączenie innowacyjnej technologii oraz najlepszych parametrów ochrony cieplnej, właściwych dla budownictwa pasywnego. Specjalny system 6 – komorowych profili PCV o szerokości 82mm w połączeniu z podwójnym zestawem elastycznych uszczelek oraz stosowanym standardowo 2 – komorowym pakietem „ciepłych” szyb, pozwala na konstruowanie okien charakteryzujących się jednym z najlepszych parametrów izolacyjności termicznej wśród wyrobów dostępnych na rynku stolarki otworowej. Dlatego okna w systemie bluEvolution 82 zapewniają najwyższy z możliwych poziom efektywności energetycznej a tym samych największe oszczędności w wydatkach na ogrzewanie w stosunku do kosztu ich zakupu.

 

blueolution_82_podstawowe
Zestaw standardowy prosty z oszkleniem 48 mm
blueolution_82_okragly_0
Zestaw zaokrąglony z oszkleniem 48 mm

Antracytowe okno

Zestaw w kolorze Antracyt na antracytowym rdzeniu
 
 
 

 

Porady dotyczące okien:

Miasta, w których montujemy okna PCV:

Okno na świat

Dlaczego okno się nie domyka?

Kilka słów o technologii PCV

Jakie zalety posiadają okna PCV?

Nowoczesne systemy, które stosujemy w oknach PCV

Jaki kolor okien PCV wybrać?
Okna PCV Poznań
Okna PCV Konin
Okna PCV Piła
Okna PCV Ostrów
Okna PCV Gniezno
Okna PCV Leszno
Okna PCV Luboń
Okna PCV Września
Okna PCV Swarzędz
Okna PCV Śrem
Okna PCV Krotoszyn
Okna PCV Jarocin
Okna PCV Turek
Okna PCV Wągrowiec
Okna PCV Środa Wlkp.
Okna PCV Kościan
Okna PCV Koło
Okna PCV Koszalin
Okna PCV Gostyń
Okna PCV Rawicz

 

domatus-logo-big
Biuro Sprzedaży:
ul. Żmigrodzka 52, 60-171 Poznań
+48 61 8678 447, +48 61 6617 355
+48 61 8689 336
biuro@domatus.pl
wyceny@domatus.pl

Dział Eksportu:
b.kups@domatus.pl
skype: domatuseksport2
+48 506 184 302
k.nowak@domatus.pl
skype: domatuseksport

Skontaktuj się z nami

[contact-form-7 id="361" title="Formularz PL"]