Bramy garażowe

Od lat tworzymy dla naszych Klientów bramy garażowe na wymiar. Cechuje je wysoka jakość, nowoczesność i niezawodność. Oferujemy kompleksową obsługę – od wykonania pomiarów, aż po dostarczenie i montaż zamówionych produktów.

 

Bramy garażowe od Domatus.pl

Wielu Klientów nie wie, jaki typ bramy garażowej sprawdzi się u nich najlepiej. U nas otrzymasz fachową pomoc – pracownik przybędzie na miejsce, dokona pomiarów Twojego garażu i przedstawi możliwości wyboru, a także doradzi najlepszą z nich. Nasza bogata oferta obejmuje bramy garażowe rolowane i segmentowe, dostępne w różnych kolorach i fakturach. Zamówiony produkt błyskawicznie dostarczymy do Ciebie i dokonamy jego fachowego montażu.

 

Najważniejsze zalety bram garażowych

Czym charakteryzują się nasze produkty?

  • nie wymagają wiele miejsca – dzięki systemowi otwierania pod strop,
  • są zautomatyzowane – można otwierać je automatycznie lub ręcznie,
  • zapewniają bezpieczeństwo – wyposażone w zamek i rygiel,
  • stanowią izolację termiczną i akustyczną – dzięki systemowi uszczelnień,
  • są łatwe w użytkowaniu bramy garażowe na pilota obsłuży każdy.

 

Bramy garażowe uchylne, rolowane i segmentowe od Domatus.pl – jakość i bezpieczeństwo

Brama garażowa z napędem powinna służyć nam przez lata. Aby tak było, ważna jest jakość – zarówno mechanizmu otwierającego, jak i materiałów, z których wykonano bramę. Nasze produkty są niezawodne i doskonale odporne na zmienne warunki atmosferyczne czy ewentualne przetarcia.

Stawiamy także na bezpieczeństwo. Wyposażenie bram w specjalne blokady i zamki skutecznie udaremnia zamiary włamywacza. Równie ważne jest bezpieczeństwo użytkowania bramy. Zabezpieczenia przeciążeniowe, zabezpieczenia w razie pęknięcia linki i fotokomórka to najważniejsze mechanizmy, chroniące przed nieszczęśliwym wypadkiem.

 

Różnice w budowie bram garażowych

Poszczególne bramy różnią się mechanizmem otwierania i zamykania. Jeśli przed garażem mamy przynajmniej metr wolnej przestrzeni i taki sam wolny obszar w przedniej części garażu, możemy postawić na bramy garażowe uchylne. W innym przypadku, do wyboru pozostają jedynie bramy, które podczas otwierania i zamykania nie przekraczają linii budynku, czyli segmentowe lub rolowane.

 

Jaką bramę garażową wybrać?

Zarówno brama garażowa segmentowa jak i rolowana doskonale sprawdzi się, jeśli nie dysponujemy dużą ilością miejsca przed garażem. Mowa tutaj np. o niewielkich podwórkach albo o zjazdach bezpośrednio z ulicy. To, którą z nich wybrać, zależy od ilości miejsca na suficie. Jeżeli chcemy uniknąć konieczności montażu prowadnic sufitowych, warto postawić na bramę garażową rolowaną, której pancerz nawijany jest na zamontowany wał napędowy. Dobrą opcją może być wówczas również brama garażowa segmentowa boczna, której prowadnice montowane są przy ścianie.

Bramy garażowe segmentowe

Bramy garażowe segmentowe – to wygodne rozwiązanie mające na celu komfortowe użytkowanie. System otwierania pod strop, czyli podnoszenia drzwi w górę jest stosowany najczęściej w garażach. Dzięki takim aranżacjom powierzchnia garażu może być maksymalnie wykorzystana, a brak miejsca przed garażem na otwierające się drzwi nie stanowi problemu. Bramy garażowe segmentowane można otwierać i zamykać zarówno ręcznie, jak i automatycznie, każde z tych rozwiązań jest całkowicie bezpieczne i łatwe w użytkowaniu. Dodatkowo są one zabezpieczone w zamek i rygiel, czyli systemy mechanicznego zabezpieczenia przed włamaniem. Cała konstrukcja składa się z segmentów o szerokości 40 lub 70 mm i jest wypełniona pianką poliuretanową, dodatkowo brama garażowo-segmentowa jest zabezpieczona dookoła systemem trwałych uszczelnień, dzięki czemu jest doskonałą izolacją termiczną i akustyczną.

bramy-garazowe-1

Bramy garażowe rolowane

Bramy garażowe rolowane – to zautomatyzowane bramy stosowane głównie w garażach. Podobnie jak bramy segmentowane nie zajmują dużo miejsca i i tworzą doskonałą alternatywę dla tradycyjnych bram. Dzięki siłownikowi z wyłącznikiem możemy bez problemu otwierać i zamykać bramę zarówno wewnątrz oraz na zewnątrz pomieszczenia. Płaszczyzna bramy garażowej rolowanej nie jest prowadzona do wewnątrz budynku, dzięki czemu unikamy prowadnic sufitowych. Stanowi to doskonałe rozwiązanie, jeśli nie dysponujemy odpowiednią ilością miejsca na suficie.
Wszystkie rozwiązania można z łatwością dopasować do koloru elewacji oraz nietypowych wymiarów otworu garażowego.

bramy-rolowane-2

Porady dotyczące bram garażowych:

JAK WYBRAĆ BRAMĘ GARAŻOWĄ?

BRAMA GARAŻOWA ROLOWANA CZY SEGMENTOWA?

JAK POZNAĆ DOBRĄ BRAMĘ GARAŻOWĄ?

domatus-logo-big
Biuro Sprzedaży:
ul. Żmigrodzka 52, 60-171 Poznań
+48 61 8678 447, +48 61 6617 355
+48 61 8689 336
biuro@domatus.pl
wyceny@domatus.pl

Dział Eksportu:
b.kups@domatus.pl
skype: domatuseksport2
+48 506 184 302
k.nowak@domatus.pl
skype: domatuseksport

Skontaktuj się z nami

[contact-form-7 id="361" title="Formularz PL"]