Okna PCV Jarocin

Okna PCV są niezbędnymi konstrukcjami domów, ponieważ pomagają utrzymać stałą temperaturę wewnątrz domu.

Dobra armatura, oczywiście wspomagana ogrzewaniem i klimatyzacją, sprawia, że latem pomieszczenia są chłodne, a zimą ciepłe, co wpływa na zużycie. Polichlorek winylu, znany jako PCV, jest produkowany z naturalnych pochodnych ropy naftowej i soli. Obecnie jest to jeden z najczęściej używanych materiałów termoplastycznych na świecie, a nasza firma wykorzystuje go do produkcji okien i ram PCV.

Okna plastikowe Jarocin – Domatus.pl – producent okien PCV

PCV jest dobrym materiałem izolacyjnym, odpornym na czynniki atmosferyczne i trwałym w czasie. Jego główną cechą jest wszechstronność, dlatego też jest łatwy w obróbce, dlatego w Domatus.pl oferujemy różne kształty, kolory i wykończenia, aby Twoje okna plastikowe PCV w mieście Jarocin można było łatwo dostosować.

Okna PCV Jarocin – dlaczego warto wybrać okna od Domatus.pl?

Oczywiście zawsze bierzemy pod uwagę konstrukcję domu i łączymy praktyczność naszych okien z dbałością o estetykę. Te produkty są właściwym wyborem dla Ciebie, jeśli szukasz funkcjonalnego i nowoczesnego modelu. Z tych powodów sprzedaż okien PCV wzrasta z roku na rok w mieście Jarocin.

Oprawy PCV posiadają wewnątrz komory powietrzne, których zadaniem jest zwiększenie izolacyjności termicznej i akustycznej domu. Pozwoli to zaoszczędzić pieniądze poprzez zmniejszenie kosztów ogrzewania i chłodzenia domu.

Wymiana, montaż i konserwacja okien plastikowych PCV w Jarocinie – Domatus.pl – najlepsze opinie

Istnieją różne rodzaje okien: dwukolorowe, pancerne oraz z przekładką termiczną. Dwukolorowe oprawy idealnie komponują się z wyposażeniem wewnętrznym i zewnętrznym, nie powodując niedogodności dla estetyki obiektów, w których się znajdują. Natomiast pancerne, antywłamaniowe, łączą szacunek dla estetyki z potrzebą obrony domu. Okna termoizolacyjne posiadają wewnętrzne materiały izolacyjne, które w połączeniu ze szkłem termicznym gwarantują dużą oszczędność energii.

Jak czyścić okna PCV? Serwis do okien plastikowych PCV Domatus.pl w Jarocinie

Jak czyścić okna PCV i konserwować je z upływem czasu?

Każdy lubi czyste szkło, które daje poczucie ładu i czystości oraz sprzyja dopływowi naturalnego światła do domu. Czasami jednak może się zdarzyć, że pomimo ogromnego wysiłku w celu wyeliminowania wszelkich zanieczyszczeń, nieprzyjemne zanieczyszczenia nadal są zauważane.

Czyszczenie pozwala oknom lepiej funkcjonować, gwarantując wydajność w czasie: konieczne jest jednak nauczenie się prawidłowego czyszczenia okien PCV.

Oto 5 kroków do umycia plastikowych okien:

  • Najpierw usuń kurz miękką ściereczką, nie używaj żadnych produktów.
  • Po usunięciu kurzu należy przygotować roztwór złożony z białego octu i ciepłej wody (1/4 octu – 3/4 ciepłej wody); lub użyj płynu do naczyń lub odtłuszczacza zamiast octu w tych samych ilościach.
  • Nałóż na okno i pozwól roztworowi działać przez kilka minut.
  • Za pomocą nowej, czystej i możliwie wilgotnej szmatki przetrzyj okna, a zaczniesz widzieć rezultat.
  • Profil można czyścić nieco bardziej agresywnym detergentem, ale bez zmiany powierzchni i kolorystyki. Unikaj amoniaku, proszków ściernych, rozcieńczalników.

Wybierz nowe okna plastikowe PCV z najlepszą technologią

Nasza firma jest zobowiązana do zaspokojenia wszystkich Twoich potrzeb, nawet w najbardziej skomplikowanych konstrukcjach. Nasi eksperci krok po kroku podążą za Tobą w doborze opraw i okien plastikowych PCV w mieście Jarocin, łącząc doświadczenie zawodowe z serdecznością.

Okno PCV ma 3 zalety: niską cenę, izolacja cieplna, są miłe w dotyku i estetyczne.

Niska cena okna PCV związana jest z faktem, że będąc tworzywem sztucznym, a więc z natury izolującym, ma ono obiektywną przewagę nad wszystkimi innymi oknami, ponieważ nie ma potrzeby stosowania strategii ograniczania mostka termicznego. Tak więc surowiec jest tani w porównaniu do wszystkich innych użytych materiałów.

Okno PCV posiada bardzo ważną izolacyjność, znajduje również zastosowanie przy budowie domów zeroudarowych, w domach pasywnych. W przeciwieństwie do aluminiowej ramy, PCV jest ciepłe w dotyku. Wersje z drewnem w środku niwelują wrażenie dotykowe, które nie wszystkim się podoba.

W asortymencie PCV można wybrać różne rodzaje modeli okien. Możesz też zamówić okna PCV na wymiar. Zaprojektuj swoje okno i dopasuj je do wyposażenia swojego domu.