Kariera

Kariera w Domatusie

Wiesz czym różni się okno HST od PSK? Umiesz odróżnić drzwi zewnętrzne PCV od zewnętrznych drzwi aluminiowych? Aplikuj, aby dać sobie szansę stania się częścią zespołu renomowanego producenta okien i drzwi. Zapraszamy do przeglądnięcia naszych aktualnych ofert pracy.

Domatus.pl – robimy okna i drzwi

Od przeszło 30 lat prowadzimy firmę, która prężnie działa nie tylko na terenie Polski. Nasze produkty eksportujemy również do wielu Klientów z innych krajów. Potrzebujemy zatem rozbudowanego zespołu, który pomoże nam utrzymać najwyższy poziom obsługi. Masz szansę do niego dołączyć!

Przesuwne okna tarasowe, zewnętrzne rolety okienne, drzwi zewnętrzne PCV, okna HST jeśli tego typu asortyment wzbudza u Ciebie zaciekawienie, wzbudzić powinny je również nasze oferty pracy. Sprawdź, kogo aktualnie poszukujemy.

Kogo szukamy?

Na wielu stanowiskach, zwłaszcza tych, które wymagają bezpośredniego kontaktu z Klientem, ważniejsze od doświadczenia są predyspozycje i zaangażowanie. Dlatego też dajemy szansę osobom bez doświadczenia, które chcą spróbować swoich sił w sprzedaży. Jeśli:

  • masz minimum średnie wykształcenie,
  • jesteś komunikatywny, miły, cierpliwy i odpowiedzialny,
  • masz dobrą organizację pracy,
  • potrafisz prowadzić negocjacje z klientem i w zrozumiały sposób tłumaczyć zagadnienia techniczne,
  • masz wiedzę na temat produktów z naszej oferty lub masz zapał, aby ją zdobyć,
  • władasz językami obcymi – mile widziane,

wyślij swoje CV – być może to właśnie Ciebie szukamy!

Na pozostałych stanowiskach, związanych z produkcją czy montażem, stawiamy na wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. Jakość od zawsze miała dla nas znaczenie priorytetowe, dlatego tego typu zadania powierzamy jedynie specjalistom.

Co oferujemy?

Pragniemy zapewniać naszym pracownikom możliwości rozwoju. W tym celu delegujemy ich na zewnętrzne kursy, a także organizujemy wewnętrzne szkolenia, które pozwalają na poszerzanie wiedzy i umiejętności, zarówno technicznych, jak i związanych z obsługą Klienta. Dla wielu osób ścieżka kariery zawodowej zaczęła się właśnie w naszej firmie. Już sam fakt pracy w Domatus.pl – renomowanego producenta okien i drzwi – otwiera drogę do wielu możliwości, jakie czekają na rynku pracy na najlepszych. Dbamy także o miłą atmosferę i zadowalające wynagrodzenie, gdyż wiemy, że w dużej mierze to właśnie od motywacji i docenienia zależy efektywność pracy.

Aktualne oferty pracy:

Na jakie stanowiska prowadzimy nabór?

Aktualnie prowadzimy rekrutację na następujące stanowiska:

  • pracownik produkcji
  • monter stolarki PCV i ALU
  • pracownik Działu Sprzedaży

Jeśli czujesz, że na którymś z tych stanowisk możesz idealnie się sprawdzić, prześlij CV na adres b.kowalak@domatus.pl. Uważnie przeglądamy wszystkie zgłoszenia, a wybrane osoby zaprosimy na osobiste spotkanie.

Powyższa lista jest na bieżąco uaktualniana.