Bramy garażowe Śrem

Brama garażowa segmentowa, łączy w sobie wszystkie zalety, jakich szukasz w bramie garażowej. Domatus.pl, producent segmentowych bram garażowych na zamówienie oraz bram garażowych rolowanych i uchylnych, tworzy takie produkty, aby spełnić wszystkie wymagania swoich klientów i zaoferować im bramę ich marzeń.

Dostosuj i zamów wysokiej jakości bramy garażowe dostępne w miejscowości Śrem i okolicach wraz z montażem, aby skorzystać ze wszystkich zalet, które chciałbyś mieć w swoim garażu. Mechanizmy, wymiary, a nawet wygląd. Skonfiguruj swoje zamówienie od początku do końca, aby mieć drzwi do swojego garażu, które naprawdę Ci się podobają.

Producent wysokiej jakości segmentowych bram garażowych na zamówienie – Śrem – Domatus.pl

Brama garażowa segmentowa składa się z paneli na zawiasach („sekcji”), które otwierają się pionowo, jadąc po szynach pod sufit. Ten typ drzwi, który po raz pierwszy został szeroko rozpowszechniony w Stanach Zjednoczonych, znacznie ewoluował w Europie w ciągu ostatnich dwudziestu lat.

Rzeczywiście, brama segmentowa jest produktem szczególnie wydajnym, dostosowanym do współczesnych wymagań, a jej główne zalety opiszemy poniżej.

Bramy garażowe – Śrem – wielkopolskie – więcej miejsca w garażu

Panele bramy garażowej segmentowej prowadzone są przez system prowadnic, które umożliwiają dosunięcie ich do sufitu przy otwartej bramie. W ten sposób przestrzeń wzdłuż ścian jest wolna. A zatem nadaje się do przechowywania szafek, licznika elektrycznego, okna itp. Ponadto, ponieważ panele są zawiasowe, mają mały luz podczas ich przesuwania, co umożliwia lepsze zachowanie wysokości przestrzeni na poziomie otworu. Może to być przydatne do parkowania wysokiego pojazdu (na przykład 4×4 lub minivana).

A ponieważ panele opadają pionowo po prowadnicach, ingerencja w ziemię jest ograniczona do tego, co jest absolutnie konieczne.

Izolacja – bramy garażowe segmentowe – Śrem – polski producent Domatus.pl

Dobrej jakości bramy garażowe segmentowe wykonane są z dwuściennych paneli, pomiędzy którymi znajduje się warstwa pianki poliuretanowej. Taka konstrukcja, zwana „płytą warstwową”, zapewnia dobrą sztywność i skuteczną izolację.

Ogólna konstrukcja bramy segmentowej oznacza, że uszczelnienia znajdują się na całym obwodzie paneli, a nawet na ich przegubach – przyczynia się to do ogólnej efektywności energetycznej.

Odporność na włamanie – bramy garażowe segmentowe – Śrem

Brama segmentowa jest mocowana do ściany wewnętrznej i dlatego trudno jest ją otworzyć za pomocą łomu. Ponadto, jeśli jest sterowana elektrycznie, nie ma zamka, uchwytu ani żadnego gniazda na zewnętrznej powierzchni dla potencjalnego włamywacza jest to duże utrudnienie.

Dodatkowo taka brama ma zabezpieczenie, w postaci oporu stawianego przez silnik przed każdą niepożądaną próbą podniesienia.

Projekt bramy garażowej na zamówienie – bramy segmentowe – Śrem – Domatus.pl

Projekt bramy składający się z połączonych ze sobą paneli najlepiej odpowiada różnym wymaganiom. W rzeczywistości panele te można łatwo przyciąć na wymiar, a zatem doskonale nadają się do produkcji niestandardowych drzwi w przystępnej cenie.

Ponadto istnieje wiele różnych wariantów estetycznych bramy garażowej, jakie możesz zamówić w Domatus.pl. I wszystko, co musisz zrobić, to wybrać kolor, aby uzyskać pożądaną harmonię całego budynku.

Motoryzacja w pełnym bezpieczeństwie – elektryczne bramy garażowe – Śrem i okolice – Domatus.pl

Silniki do bram garażowych zawierają wszystkie zabezpieczenia. Dodatkowo ruch paneli jest pionowy. Dlatego przyczepność do podłoża jest ograniczona i nie ma prześwitu jak na przykład w przypadku bramy uchylnej, przy której podczas manewru można uderzyć osoby znajdującej się w pobliżu.

Bramy garażowe segmentowe – montaż, serwis, przegląd, wymiana – Śrem – producent Domatus.pl

Jak wygląda dostawa bramy garażowej do Twojego domu? Najbardziej racjonalnym sposobem dostarczenia bramy garażowej segmentowej jest zapakowanie jej jako wstępnie zmontowanego zestawu do montażu na miejscu.

Do montażu nie ma potrzeby podnoszenia i przenoszenia kompletnej bramy garażowej o znacznej wadze i rozmiarze. Wystarczy bez wysiłku przymocować i zmontować różne elementy:

  • prowadnice,
  • mechanizmy,
  • kolejne panele.

Nasi technicy z Domatus.pl przyjadą do Ciebie i zamontują bramę garażową segmentową – usługa na terenie miasta Śrem i w okolicach.

Doskonały stosunek jakości do ceny – wybierz najlepszego producenta bram garażowych w mieście Śrem – Domatus.pl

Ze wszystkich powyższych powodów brama segmentowa jest najlepszym rozwiązaniem technicznym. Bramy od producenta Domatus.pl zapewniają:

  • konkurencyjne ceny,
  • wysoką jakość wykonania,
  • dobrą izolację,
  • estetyczne dopasowanie,
  • bezpieczeństwo,
  • zautomatyzowany i trwały produkt.

Oto powody, które wyjaśniają sukces tego produktu na rynku bram garażowych. Zadzwoń do nas lub napisz e-maila i umów się z nami na wymiarowanie Twojej nowej bramy garażowej, przegląd, serwis lub naprawdę w mieście Śrem.