Rolety zewnętrzne Śrem

Co to jest roleta zewnętrzna (w Domatus.pl możesz kupić również roletę antywłamaniową) i czy warto ją zamontować?

Izolacja akustyczna, ochrona przed słońcem, niepogodą… i intruzami: oto zalety rolet zewnętrznych, w tym również tych antywłamaniowych. Wszechstronne, z bardzo wyraźnym kątem „bezpieczeństwa”, są specjalnie zaprojektowane, aby zapewnić poszczególnym osobom spokój ducha niezbędny do zewnętrznej ochrony ich miejsca zamieszkania lub pracy. Dodatkowo nasze rolety możesz dopasować do kolorystyki budynku i wybrać dla siebie odpowiedni kolor, taki jak na przykład beżowe rolety zewnętrzne w tym, również antywłamaniowe. Jakie są ich cechy? Czy są skuteczne? Dowiedz się tego i skontaktuj się z nami za pomocą telefonu lub e-maila.

Co to jest roleta zewnętrzna antywłamaniowa? Rolety zewnętrzne – Śrem – producent Domatus.pl

Jest to roleta o klasycznym wyglądzie, ale spełniająca restrykcyjne kryteria bezpieczeństwa. Jej główną cechą jest to, że jest w stanie dłużej opierać się próbom włamania niż zwykłe rolety zewnętrzne. Jakie są cechy takiej rolety antywłamaniowej? Oto one:

  • ma wysokiej klasy blokowanie za pomocą zamków, zamków wielopunktowych i kluczy,
  • zawiera wzmocnione zawiasy i prowadnice,
  • posiada wyższy wskaźnik odporności na piłowanie i uderzenia niż zwykle rolety,
  • oferuje zabezpieczenia w przypadku wymuszonego podnoszenia,
  • ma zabezpieczony silnik (model elektryczny).

Czy roleta antywłamaniowa jest skuteczna? Instalacja rolety zewnętrznej bez wiercenia – czy jest możliwa? 

Chcąc wnieść dodatkową warstwę bezpieczeństwa do swojego domu, zastanawiasz się nad wyborem rolet antywłamaniowych? W głowie pozostaje jedno pytanie: czy wydajność sprzętu jest warta znacznej inwestycji, którą on reprezentuje? Czy instalacja rolety jest możliwa bez wiercenia? 

Niezaprzeczalnie tak, inwestycja warta jest swojej ceny – wybierz rolety zewnętrzne antywłamaniowe w mieście Śrem – montaż, naprawa, wymiana, serwis – od producenta Domatus.pl

Oferując sprawdzoną ochronę, roleta antywłamaniowa jest bez wątpienia skutecznym sprzymierzeńcem w zapobieganiu włamaniom. Biorąc pod uwagę wszystkie jej właściwości techniczne, ale także liczne testy, którym jest poddawana podczas projektowania (niezależnie od modeli). Jednak nie da się zamontować rolety antywłamaniowej bez wiercenia. Aby omówić sposoby montażu skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą e-maila. 

W kontekście, w którym więcej niż jeden na trzech włamywaczy woli włamywać się do domów przez okna, rolety antywłamaniowe są niezbędnym elementem zabezpieczeń antywłamaniowych w coraz większej liczbie domów.

Jednak, podobnie jak w przypadku wszystkich urządzeń zabezpieczających, jego skuteczność może być różna. Dlatego zawsze należy wybierać produkty od sprawdzonych producentów.

Jak zabezpieczyć rolety zewnętrzne? 3 przydatne wyposażenie – rolety zewnętrzne – montaż, serwis, naprawa i wymiana – Śrem – polski producent Domatus.pl

Czy w Twoim domu są rolety zewnętrzne? Jeśli jest to bardzo praktyczny element wyposażenia w życiu codziennym, to raczej odstrasza także w przypadku włamań, ale niestety nie jest niezwyciężony. Czy chcesz dodać dodatkowe zabezpieczenia do rolet zewnętrznych, aby zapobiec złośliwym zamiarom? Odkryj 3 pomysłowe i bezpieczne systemy.

3 systemy chroniące Twoje rolety przed włamaniem

Chociaż Twoje rolety zasłaniają wszystkie okna, gdy są zamknięte, nie jesteś do końca spokojny, jeśli chodzi o kilkudniowy wyjazd? Masz rację, ponieważ, nie zapobiegają całkowicie włamaniom i wandalizmowi. Odkryj 3 sposoby jak zabezpieczyć rolety by mogły lepiej chronić Twój dom.

1. Zamek automatyczny – stała ochrona

Do montażu na poziomie dolnej listwy rolety, od wewnątrz, automatyczny zamek to bardzo skuteczny system zapobiegający podnoszeniu się kurtyny.

Po zainstalowaniu to doskonale autonomiczne urządzenie blokuje się automatycznie za każdym razem, gdy zamykasz roletę. Podczas otwierania, system zatrzasków odblokowuje się po wykryciu uniesienia ostrzy znajdujących się nad zamkiem, gdy żaluzja jest otwarta.

2. Blokada zapobiegająca przytrzaśnięciu – zwiększone bezpieczeństwo

W przeciwieństwie do blokady automatycznej jest to zabezpieczenie ręczne, które należy uruchamiać w razie potrzeby, aby zapobiec wyrwaniu lub podniesieniu rolety.

Urządzenie to składa się z systemu mocowania do podłogi oraz dwóch blaszek, wewnętrznej i zewnętrznej, które zablokują roletę, zapewniając jej ryglowanie, wykonywane ręcznie od wewnątrz za pomocą klamki.

3. Połącz je ze scentralizowanym alarmem – niezawodnym i odstraszającym systemem

Aby zapewnić ochronę swojego domu, możesz liczyć na automatykę domową. W przypadku rolet elektrycznych możesz idealnie połączyć swój system z centralnym alarmem, który włączy się przy najmniejszej próbie włamania i powiadomi centrum ochrony o wezwaniu posiłków w przypadku alarmu.

Podsumowując, mając do dyspozycji ręczny lub automatyczny system zamykania oraz pomysłowość automatyki domowej do ochrony rolet, możesz teraz wyjść z domu ze spokojem!