Drzwi PCV

Drzwi wejściowe to element domu jednoznacznie kojarzony z bezpieczeństwem. Zapewnij sobie i swoim bliskim poczucie bezpieczeństwa wybierając solidne i trwałe drzwi zewnętrzne PCV. Chętnie stworzymy model idealnie dopasowany do Twoich potrzeb i preferencji.


Najlepsze drzwi PCV w ofercie Domatus.pl

Drzwi PCV to zakup na lata. Aby faktycznie posłużyły przez długi czas, muszą zostać wykonane z dobrych materiałów i z dopracowaniem każdego szczegółu. Właśnie takie wysokojakościowe drzwi wejściowe PCV lub drzwi plastikowe wewnętrzne znajdziesz w naszej ofercie. Tworzymy modele na wymiar. Możesz wybierać spośród modeli z przeszkleniami lub bez, a także dobrać odpowiednią kolorystykę.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Wszystko rozpoczyna się od dokonania pomiarów i przygotowania projektu drzwi. Preferencje Klienta są dla nas wyznacznikiem, ale zawsze staramy się służyć też fachową radą w zakresie wyboru najlepszych rozwiązań. Po wytworzeniu zamówionych drzwi z PCV przywozimy je i montujemy. Mamy w tym duże doświadczenie, gdyż działamy na rynku od ponad 30 lat.


Drzwi PCV – najważniejsze zalety

  • estetykadrzwi PCV łatwo dopasować do kolorystyki ram okiennych czy parapetów,
  • termoizolacja – solidny model uchroni przed stratą ciepła w mieszkaniu,
  • wyciszenie – drzwi wykonane z PCV skutecznie wygłuszą hałasy uliczne,
  • trwałość drzwi zewnętrzne PCV nie niszczeją pod wpływem warunków atmosferycznych i są odporne na uszkodzenia,
  • bezpieczeństwo drzwi wejściowe PCV mają wysoką klasę odporności na włamania i szereg solidnych zamków,
  • łatwość czyszczenia – wystarczy użyć popularnych środków czyszczących, aby drzwi PCV lśniły jak nowe.

 

Drzwi zewnętrzne plastikowe – czy warto?

Zewnętrzne drzwi plastikowe to doskonała alternatywa zwłaszcza dla drzwi drewnianych, które stosunkowo łatwo ulegają zniszczeniu pod wpływem niskich temperatur czy deszczu i które wymagają skomplikowanych oraz czasochłonnych zabiegów konserwacyjnych.

Drzwi z PCV to sprawdzone produkty, którym zaufało wielu Klientów. Doskonale sprawdzą się zarówno jako drzwi do mieszkania, domu jednorodzinnego czy biura. Nawet modele z przeszkleniami zapewniają wysokie bezpieczeństwo, gdyż wykorzystujemy w nich specjalne szkło antywłamaniowe lub kombinację szkła i płyty PCV typu „sandwich”.


Drzwi PCV zewnętrzne i wewnętrzne – różnice

Wewnętrzne drzwi rzadko kiedy bywają przeszklone, gdyż ich głównym zadaniem jest zapewnienie prywatności osobie znajdującej się w danym pomieszczeniu. Mają także delikatniejszą strukturę, gdyż w przeciwieństwie do zewnętrznych drzwi PCV, nie są narażone na zmienne warunki atmosferyczne. Pozbawione są również zamków, które to są koniecznością w przypadku wejściowych drzwi PCV. Cena modeli przeznaczonych do wnętrza jest niższa.

Konstrukcja drzwi PVC opiera się na wielu kombinacjach ram, skrzydeł i progów drzwiowych, dobieranych w zależności od przeznaczenia drzwi oraz warunków jakie powinny spełniać. Produkowane przez nas drzwi wejściowe wyposażamy w zawiasy Dr Hahn oraz zamki G-U i WINKHAUS. Profile są usztywniane kształtownikami stalowymi a narożniki skrzydła dodatkowo wzmacniane wkładkami zgrzewanymi.

Drzwi PCV Poznań

 

drzwi-pcv3
Konstrukcja drzwi otwieranych na zewnątrz
profil6
Skrzydło drzwiowe współpracuje z progiem eliminującym przemarzanie i jest doszczelnione dwoma szczotkami

 

Rodzaje drzwi PCV

Bardzo istotnym elementem dla funkcji oraz wyglądu drzwi jest rodzaj zamontowanego wypełnienia skrzydła. Stosujemy zarówno proste wypełnienia płytami typu „sandwich”, szkło gładkie lub ornamentowe, mniej lub bardziej wyszukane kombinacje szkła , szprosów i paneli, oraz całą gamę wypełnień drzwiowych z kolekcji RODENBERG, Ł&K, WEYNA oraz Perito.

 

drzwi-pcv4
drzwi-pcv5

 

Najprostszym, jest wypełnienie ze szkła bezpiecznego lub antywłamaniowego, z ewentualnym podziałem za pomocą zbrojonych stalą profili-szprosów, lub kombinacja szkła i płyty PVC typu „sandwich”. Oferujemy również bardziej wyrafinowane formy kombinacji profili, szkła i płyty PCV.

drzwi-pcv6

Najwięcej możliwości daje zastosowanie wypełnień drzwiowych oferowanych przez firmy RODENBERG, Ł&K oraz PERITO. Proszę wybrać wzór – www.lik.plwww.perito.euwww.rodenberg.ag – resztą zajmiemy się my.

drzwi-pcv7

Przykłady drzwi z wypełnieniami drzwiowymi.
 
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą drzwi PCV.

Porady dotyczące drzwi PVC:

Jak zadbać o drzwi wejściowe PCV

Jak wyprostować drzwi PCV?

Jakie drzwi wejściowe wybrać?

Elementy, na które warto zwrócić uwagę przez zakupem drzwi PCV

Drzwi wejściowe. PVC czy Aluminium?

domatus-logo-big
Biuro Sprzedaży:
ul. Żmigrodzka 52, 60-171 Poznań
+48 61 8678 447, +48 61 6617 355
+48 61 8689 336
biuro@domatus.pl
wyceny@domatus.pl

Dział Eksportu:
b.kups@domatus.pl
skype: domatuseksport2
+48 506 184 302
k.nowak@domatus.pl
skype: domatuseksport

Skontaktuj się z nami

[contact-form-7 id="361" title="Formularz PL"]