Żaluzje fasadowe

Żaluzje fasadowe są coraz częściej stosowanym elementem wyposażenia. Ich podstawową funkcją jest regulowanie dopływu promieniowania słonecznego, oraz możliwość stworzenia zasłony przed niepożądanym zaglądaniem do wnętrza budynku.

Żaluzje fasadowe Poznań

Ograniczanie dopływu ciepła i światła słonecznego stało się bardzo istotne w przypadku budownictwa energooszczędnego i pasywnego, gdzie główne, duże przeszklenia usytuowane są na południowej elewacji oraz w przypadku bardzo modnych obecnie „szklanych” biurowców. Zastosowanie rozwiązania takiego jak żaluzje fasadowe znacznie obniża koszty klimatyzacji budynku i zdecydowanie poprawia komfort użytkownikom obiektu. Standardem jest zastosowanie sterowania i napędu elektrycznego żaluzji fasadowych, co umożliwia ich włączenie w systemy „inteligentnego domu”. Żaluzje fasadowe idealnie prezentują się z odpowiednio dobranymi parapetami.

Sprawdź naszą ofertę żaluzji fasadowych

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem żaluzji fasadowych, zachęcamy do naszego biura sprzedaży w Poznaniu przy ul. Żmigrodzka. Nasze żaluzje fasadowe to doskonały wybór!

żaluzje fasadowe Poznań

Porady dotyczące żaluzji fasadowych:

NAJWAŻNIEJSZE ZALETY ŻALUZJI FASADOWYCH

ŻALUZJE FASADOWE DO OKIEN PCV

ŻALUZJE FASADOWE CZY ROLETY ZEWNĘTRZNE? WSPÓŁCZESNE RODZAJE OCHRONY OKIEN

JAKĄ ROLĘ ODGRYWAJĄ ŻALUZJE FASADOWE?

domatus-logo-big
Biuro Sprzedaży:
ul. Żmigrodzka 52, 60-171 Poznań
+48 61 8678 447, +48 61 6617 355
+48 61 8689 336
biuro@domatus.pl
wyceny@domatus.pl

Dział Eksportu:
b.kups@domatus.pl
skype: domatuseksport2
+48 506 184 302
k.nowak@domatus.pl
skype: domatuseksport

Skontaktuj się z nami


[recaptcha]