Żaluzje fasadowe do okien PCV

Okna PCV oraz żaluzje fasadowe są coraz częściej stosowanym zestawem w nowo wybudowanych budynkach. Nie ma tu znaczenia czy jest to obiekt mieszkalny, przemysłowy czy użytkowy – taka kompozycja jest dziś po prostu na tobie.

Pomysłowe rozwiązanie

Każde rozwiązanie wpływające na lepszą funkcjonalność obiektu to zawsze dobry pomysł. TO, że dziś żaluzje fasadowe są często łączone z oknami PCV jest wynikiem przede wszystkim tego, że takie rozwiązanie sprawdza się w praktyce. Naszym zdaniem taki model kompozycyjny przetrwa jeszcze wiele lat.

Czym są żaluzje fasadowe?

Żaluzje fasadowe są to specjalne żaluzje, które ograniczają dopływ światła (tym samym także i ciepła) do lokalu. Są one często wykorzystywane w bardzo nasłonecznionych miejscach. Ich instalacja może przyczynić się do oszczędności w zakresie klimatyzacji budynku. Ich konstrukcja jest bardzo prosta. Są to połączone linką prostokątne elementy, które zorientowane są względem siebie równolegle.

Zainteresowany?

Jeżeli jesteś zainteresowany to koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na żaluzje fasadowe. Kliknij poniższy link aby dowiedzieć się więcej:

Żaluzje fasadowe Poznań

Czytaj także:

NAJWAŻNIEJSZE ZALETY ŻALUZJI FASADOWYCH

ŻALUZJE FASADOWE CZY ROLETY ZEWNĘTRZNE? WSPÓŁCZESNE RODZAJE OCHRONY OKIEN

domatus-logo-big
Biuro Sprzedaży:
ul. Żmigrodzka 52, 60-171 Poznań
+48 61 8678 447, +48 61 6617 355
+48 61 8689 336
biuro@domatus.pl
wyceny@domatus.pl

Dział Eksportu:
b.kups@domatus.pl
skype: domatuseksport2
+48 506 184 302
k.nowak@domatus.pl
skype: domatuseksport

Skontaktuj się z nami

[contact-form-7 id="361" title="Formularz PL"]