Rolety zewnętrzne Swarzędz

Rolety zewnętrzne aluminiowe – dlaczego warto je wybrać w mieście Swarzędz i zamówić od polskiego producenta Domatus.pl? Czytaj dalej i poznaj korzyści, jakie mogą zapewnić rolety. Dodatkowo usługa montażu i wykonanie go poprawie jest niezwykle ważne. Jeśli montaż rolet nie zostanie przeprowadzony przez fachowców, może dojść do ich późniejszego uszkodzenia czy błędów w ich działaniu. Unikaj niemiłych niespodzianek i powierz montaż rolet zewnętrznych (które możesz zamówić na wymiar) firmie Domatus.pl. Tak samo jest w przypadku usługi, jaką jest naprawa rolet zewnętrznych w mieście Swarzędz i okolicach – jeśli potrzebujesz sprawdzonych fachowców, skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą e-maila. Czekamy!

Rolety zewnętrzne i antywłamaniowe w mieście Swarzędz – poznaj korzyści z ich montażu

Poniżej przedstawiamy listę korzyści płynących z montażu rolet zewnętrznych aluminiowych w mieście Swarzędz w Twoim domu:

Rolety zewnętrzne od Domatus są szyte na miarę, we wszystkich rozmiarach i pasują do każdego okna

Plastyczność materiału umożliwia uzyskanie rolet zewnętrznych na wymiar. Oprócz rolet możesz u nas zamówić również okna, drzwi, bramy garażowe i parapety. Sprawdź nasza całą ofertę!

Istnieje również możliwość ich dostosowania kolorystycznego. Mogą być wyposażone w zawiasy mocowane do muru lub w ościeżnicę.

Dzięki tym wszystkim dostosowaniom można je zamontować praktycznie w każdym budynku. Nasze rolety zewnętrzne, w tym antywłamaniowe, sprawdzą się w budynkach mieszkalnych, jak i sklepach, czy nawet dużych halach targowych.

Rolety zewnętrzne na wymiar w Swarzędzu – wybierz swój kolor i poznaj nasz cennik – Domatus.pl

Bardzo ważna zaleta – być może najważniejsza – dotyczy wykończeń. Aluminium wymaga różnych cykli malowania proszkowego, dlatego możliwe jest uzyskanie wykończenia we wszystkich kolorach RAL, a nawet z efektem drewna.

Dostosowanie koloru może być bardzo ważne, jeśli budynek, w którym mają być zainstalowane rolety zewnętrzne, podlega ograniczeniom krajobrazowym lub architektonicznym.

Rolety zewnętrzne antywłamaniowe w mieście Swarzędz – odporne na próby włamania

Rolety zewnętrzne antywłamaniowe są odporne na próby włamań, a także nadają się do montażu dodatkowych systemów zabezpieczających. Materiał tych okiennic jest również ognioodporny. W rzeczywistości aluminium należy do klasy palności A1: oznacza to, że w żaden sposób nie może być przewodnikiem płomieni, a opary powstające w wyniku płomieni na tym materiale nie mają szkodliwego wpływu na zdrowie ludzi i zwierząt.

Serwis, konserwacja i naprawa rolet zewnętrznych Swarzędz – Domatus.pl

Nasze rolety zewnętrzne nie wymagają szczególnych zabiegów konserwacyjnych. Jednak jeśli potrzebujesz ich serwisu lub naprawy starych rolet zewnętrznych w mieście Swarzędz skontaktuj się z nami.

Nasze rolety są bardzo odporne na działanie czynników zewnętrznych takich jak:

  • grad,
  • deszcz,
  • śnieg,
  • nie rdzewieją,
  • są też bardzo odporne na wstrząsy.

Uważaj, aby nigdy nie używać chemicznych detergentów ani proszków ściernych do czyszczenia żaluzji, ponieważ niszczą one powierzchnię aluminiową, przez swoje działanie ścierne. Powierzchnia się po prostu uszkadza.

Konserwacja rolet zewnętrznych w mieście Swarzędz – polski producent Domatus.pl

Jedyne uwagi dotyczą konserwacji zawiasów i listew podtrzymujących roletę zewnętrzną aluminiową, które należy regularnie sprawdzać.

Raz w roku należy sprawdzić, czy zawiasy mają wystarczającą ilość smarów (można do tego użyć smaru VD40).

W przypadku wyboru rolet z regulowanymi elektrycznie lamelami zaleca się smarowanie mechanizmów silikonem w sprayu, który jako smar „na sucho” nie pozostawia osadu i nie jest atakowany przez kurz, co w konsekwencji pogarsza obsługę całego mechanizmu.

Rolety zewnętrzne aluminiowe z montażem w mieście Swarzędz od Domatus.pl – chroń się przed próbami włamań

Próby włamań są coraz częstsze, dlatego tak ważne jest stosowanie kompletnych urządzeń do zabezpieczenia swoich pomieszczeń.

Nasze rolety zewnętrzne antywłamaniowe to praktyczny system, który ochroni Twój dom na trzy sposoby:

  • doskonale izoluje termicznie,
  • chroni prywatność i spokój,
  • a także stanowi skuteczną barierę antywłamaniową.

Rolety wykonane są z wyselekcjonowanych materiałów gwarantujących najwyższą jakość. Można je zamontować zarówno w systemie podtynkowym, jak i na elewacji.

Zimą znacznie obniżają koszty ogrzewania, natomiast latem, gdy świeci słońce i temperatura na zewnątrz jest wysoka, zapewniają przyjemny chłód i półcień dający odpoczynek zmęczonym oczom.

Dlaczego warto wybrać rolety zewnętrzne w mieście Swarzędz od Domatus.pl?

W naszej ofercie znajduje się pełna gama rolet zewnętrznych (w tym antywłamaniowych) i bram garażowych. Elastyczne rozwiązania i łatwość obsługi to hasła przewodnie, które stały się mottem w rozwoju naszej oferty bram, drzwi i rolet.

Dajemy Ci możliwość wyboru i zaprojektowania razem z nami Twoich rolet zewnętrznych na wymiar. W zależności od potrzeb użytkowników roletami można sterować: ręcznie, napędem elektrycznym za pomocą nadajnika naściennego lub pilota, a także dzięki zastosowaniu inteligentnego sterowania za pomocą komputera, tabletu lub smartfona.

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub wyślij zapytanie ofertowe na e-maila i zamów swoje rolety zewnętrzne z montażem w mieście Swarzędz od Domatus.pl.