Bramy garażowe Swarzędz

Wśród różnych materiałów, systemów otwierania lub opcji wybór bramy garażowej w mieście Swarzędz nie zawsze jest łatwy. Tym bardziej że musi odpowiadać na kilka kwestii związanych z bezpieczeństwem użytkowników i potencjalnymi próbami włamań.

Dobra izolacja i estetyka zgodna z resztą stolarki to kryteria, które należy wziąć pod uwagę, szanując swój budżet. Skąd więc pewność, że nie popełnisz błędu w swoim wyborze? Wyjaśnimy Ci wszystko w tym artykule. Zawsze możesz też zadzwonić do nas lub napisać e-maila i zapytać o bramy garażowe w mieście Swarzędz.

Jaki materiał wybrać na bramy garażowe? Producent i serwis bram garażowych Swarzędz – Domatus.pl

Wybór materiału na drzwi jest jednym z najważniejszych elementów. Rzeczywiście, determinuje to wszystkie inne kryteria, o których będziesz musiał pomyśleć później. Model wpływa na estetykę, parametry użytkowe oraz cenę zakupu Twojej bramy garażowej.

Brama garażowa z PCV – najlepsza izolacja

Przy niższym budżecie PCV jest materiałem o najlepszym stosunku jakości do ceny!

Będąc o 25% bardziej izolującym niż aluminium, zapobiega przedostawaniu się wilgoci, ciepła i zimna do garażu. To gwarancja połączenia bezpieczeństwa i dobrej izolacji! Wysokiej jakości izolacja termiczna, ale także dźwiękowa – idealna, jeśli majstrujesz w środku.

PCV jest bardzo lekki, dlatego umożliwia łatwe zmotoryzowanie wielu modeli drzwi. Ale także wytrzymały, ponieważ jest bardzo odporny na złą pogodę – gwarantuje to jego długowieczność. Z drugiej strony jest mniej solidny niż aluminium w obliczu ewentualnych włamań.

Drzwi garażowe segmentowe z napędem na wymiar – wybierz swój kolor – Swarzędz – Domatus.pl

Jeśli bramy garażowe z PVC mogą wydawać się mniej estetyczne niż inne materiały, to teraz dostępnych jest wiele kolorów i wykończeń pasujących do Twojego domu. Ponadto ich konserwacja jest bardzo łatwa, wystarczy coroczne czyszczenie gąbką!

Wyślij do nas e-maila z zapytaniem o kolory bram garażowych!

Zalety bramy garażowej z PCV:

  • optymalna izolacja, zarówno termiczna, jak i akustyczna,
  • łatwo zmotoryzowana dzięki lekkości materiału,
  • długa żywotność, bardzo odporna na warunki atmosferyczne,
  • dostępnych jest wiele wykończeń i kolorów, aby dopasować bramę do własnych upodobań,
  • łatwa konserwacja za pomocą gąbki, raz w roku.

Bramy garażowe uchylne, segmentowe, rolowane – jakie wybrać wrota garażowe?

Sposób otwierania Twojej bramy zależy od Twoich potrzeb i konfiguracji Twojego garażu. Istnieje kilka, które dostosowują się do dostępnej przestrzeni.

Bramy garażowe segmentowe dla miasta Swarzędz

Składają się z kilku skrzydeł na zawiasach, które wsuwają się pomiędzy dwie szyny boczne. Segmenty bramy przesuwają się po szynach aż pod sam sufit. Taka brama jest łatwa do zmotoryzowania i oszczędza miejsce w garażu. Bramy garażowe segmentowe mogą być też bez napędu. Nie nadaje się, jeśli sufit jest zbyt niski.

Bramy garażowe uchylne dla miasta Swarzędz

To pojedynczy panel, który można otwierać ręcznie lub zautomatyzować. Jest to najprostsza konstrukcja, jednak wymaga przestrzeni do otwarcia.

Bramy garażowe rolowane dla miasta Swarzędz

Te bramy zazwyczaj są elektryczne i działają na zasadzie rolety okiennej. Dzięki temu modelowi zaoszczędzisz najwięcej miejsca w garażu. Roleta zwija się do skrzynki zamontowanej pod sufitem.

Personalizacja bramy garażowej – polski producent bram garażowych – Swarzędz – Domatus.pl

W Domatus.pl możesz wyposażyć swoją bramę garażową na wymiar w kilka dodatkowych opcji. Może to być też okazja do tego, aby uczynić garaż bardziej bezpiecznym miejscem.

Jeśli dużo poruszasz się pieszo / rowerem lub jeśli garaż jest jednym z głównych wejść, może być konieczne dodanie drzwi obok bramy garażowej. Pozwala to uniknąć konieczności otwierania całego garażu przy każdym wejściu.

Oferujemy drzwi wejściowe i bramy garażowe oraz usługę montażu na teremie miasta Swarzędz i w okolicy.

Czy potrzebujesz światła? Możemy dodać okna do Twojej bramy garażowej.

Bramy garażowe przesuwne, segmentowe, rolowane uchylne – montaż, serwis, naprawa – zapytaj o ceny – Swarzędz – polski producent Domatus.pl

W zależności od wybranego materiału i wybranych opcji, ale także od wymiarów, cena drzwi różni się w zależności od modelu. Istnieje jednak możliwość określenia średniej ceny bez montażu. W Domatus.pl możesz też zamówić usługę taką jak serwis bramy garażowej, jej przegląd, wymianę oraz naprawę – nasi technicy przyjadą do Twojego domu w mieście Swarzędz.

Zadzwoń do nas lub napisz e-maila i zapytaj o bramy garażowe i usługi oraz poproś o wycenę.