Jak działają drzwi garażowe segmentowe?

Kupując samochód każdy z nas chce, aby przede wszystkim nasz pojazd był bezpieczny. Jeśli posiadamy własny dom, dużo łatwiej jest nam zadbać o nasze auto. W celu uniknięcia kradzieży najczęściej garażujemy wtedy swój samochód, dodatkowo troszcząc się o to, aby nie był narażony na niekorzystne czynniki atmosferyczne.

Właściwa ochrona

Posiadanie garażu lub podziemnego miejsca parkingowego to jeden z najlepszych sposób na zminimalizowanie ryzyka uszkodzeń naszych czterech kółek, ale musimy także zwrócić uwagę na stan i budowę naszego garażu, żebyśmy byli pewni tego, że zarówno nasze auto, jak i inne cenne rzeczy są bezpieczne. W tym miejscu warto zwrócić uwagę na bramy garażowe segmentowe, które są nie tylko niezwykle proste w użytkowaniu, ale zarazem funkcjonalne. Pamiętajmy, że zadaszenie i zamknięcie naszego pojazdu jest najlepszym wyborem, zwłaszcza jeśli na dworze panuje mróz.

Jak to działa?

Bramy garażowe segmentowe są nie tylko wygodne, a dzięki temu, że drzwi podnoszą się w górę oszczędzamy mnóstwo miejsca, które możemy wykorzystać w innym sposób. Bramy te można zamykać ręcznie i automatycznie, a wyposażenie ich w rygiel oraz zamek daje gwarancję, że nasz samochód jest odpowiednio zabezpieczony przed włamaniem. Bramy garażowe segmentowe składają się z segmentów o różnej szerokości, które wypełnione są pianką poliuretanową. Dodatkowym atutem są uszczelnienia, dzięki którym brama jest doskonałą izolacją.

Najlepszy wybór

Jeśli zastanawiamy się nad tym, jak najlepiej zadbać o nasz samochód musimy mieć na uwadze nie tylko to, żeby pamiętać o regularnych kontrolach u mechanika i koniecznych naprawach. Przede wszystkim musimy także pamiętać o właściwym sposobie przechowywania naszego pojazdu. Zadaszone i zamknięte pomieszczenie, jakim jest garaż jest najlepszym wyjściem z takiej sytuacji. Wybierając bramy garażowe segmentowe mamy dodatkową pewność, że nasze auto będzie bezpieczne, a jeśli zależy na prostym, komfortowym i estetycznym rozwiązaniu, decyzja ta z pewnością nas w pełni zadowoli.

domatus-logo-big
Biuro Sprzedaży:
ul. Żmigrodzka 52, 60-171 Poznań
+48 61 8678 447, +48 61 6617 355
+48 61 8689 336
biuro@domatus.pl
wyceny@domatus.pl

Dział Eksportu:
b.kups@domatus.pl
skype: domatuseksport2
+48 506 184 302
k.nowak@domatus.pl
skype: domatuseksport

Skontaktuj się z nami