Domatus – piękne okna za rozsądne pieniądze


Firma Domatus to przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją okien i drzwi aluminiowych i PCV. Od 1991 roku systematycznie rozwijamy się i pracujemy na wysoką pozycję wśród poznańskich producentów stolarki okiennej. Dzięki zaangażowaniu i nieustannemu rozwojowi naszej firmy jesteśmy dziś znani z wiedzy, doświadczenia i rzetelnej realizacji zleceń. Stale śledzimy trendy i nowości aby zawsze móc spełnić Państwa oczekiwania. Dbamy o to aby nasza kadra była jak najlepiej wykwalifikowana i służyła pomocą w wyborze i montażu stolarki.

Produkowane przez nas okna i drzwi spełniają wszelkie normy prawne i technologiczne uprawniające je do wejścia na rynek polski i europejski. Nie ograniczamy się wyłącznie do produkcji, oferujemy również w pełni profesjonalny montaż zakupionych u nas okien i drzwi. Gwarantujemy, że osadzona przez nas stolarka zachowa wszelkie właściwości izolacyjne, dzięki czemu będziecie się Państwo mogli cieszyć ciepłym i cichym wnętrzem.

Naszymi flagowymi produktami są okna wykonane z polichlorku winylu, zwanego potocznie PCV oraz aluminiowe drzwi. Okna PCV w ofercie Domatus.pl są znane w Poznaniu i cenione za doskonałe właściwości izolacyjne oraz solidne wykonanie.  Na naszej stronie internetowej znajdują się zdjęcia wielu realizacji, których się podjęliśmy. Obejmują one zarówno budynki mieszkalne jak i użyteczności publicznej. Warto zapoznać się z nasza ofertą jeśli szukacie Państwo porządnych okien i drzwi za rozsądne pieniądze.

Jakie okna oferujemy?

Firma Domatus zajmuje się przede wszystkim produkcją okien PCV z zastosowaniem profili Bluevolution 73 oraz Bluevolution 82. Pierwszy typ to pięciokomorowe profile ze stalowymi kształtownikami i podwójną uszczelką wewnątrz profili. Doskonale utrzymują ciepło wewnątrz pomieszczenia, są stabilne i łatwe w utrzymaniu czystości. Do budynków energooszczędnych i pasywnych polecamy zaawansowaną technologię Bluevolution 82, która spełnia wszelkie wymagania w tym zakresie.

Sześciokomorowy pakiet profili PCV wraz z dwukomorowym pakietem tzw. ciepłych szyb zapewniają jedne z najlepszych parametrów izolacji termicznej na rynku. Okna w systemie Bluevolution 82 gwarantują najniższe straty ciepła a co za tym idzie najlepsze efekty w oszczędzaniu energii cieplnej co zawsze pozytywnie wpływa na ogólny koszt ogrzewania domu. Wszystkie okna oferujemy w szerokiej gamie kolorystycznej, zarówno klasycznej jak i zgodnej z najnowszymi trendami.

Dlaczego warto wybrać właśnie nasze okna?

Produkując nasze okna staramy się mieć na względzie dobro klientów i ich korzyści. Dlatego oferujemy produkty wykonane z najlepszych materiałów, solidne i trwałe, które będą służyły przez lata a jednocześnie na etapie inwestycji nie zrujnują Państwa portfela. Wyróżniają nas rozsądne ceny oraz rzetelne i terminowe wykonawstwo. Nie boimy się nowych wyzwań dlatego chętnie podejmujemy się niestandardowych i oryginalnych projektów.

Czytaj także:

CHARAKTERYSTYKA SYSTEMU BLUEVOLUTION 82

Nowoczesne systemy, które stosujemy w oknach PCV

domatus-logo-big
Biuro Sprzedaży:
ul. Żmigrodzka 52, 60-171 Poznań
+48 61 8678 447, +48 61 6617 355
+48 61 8689 336
biuro@domatus.pl
wyceny@domatus.pl

Dział Eksportu:
b.kups@domatus.pl
skype: domatuseksport2
+48 506 184 302
k.nowak@domatus.pl
skype: domatuseksport

Skontaktuj się z nami


[recaptcha]