Dlaczego nasze okna cieszą się takim zainteresowaniem?

Nasza strona główna wita klientów stwierdzeniem – Okna Poznań to nasze drugie imię!”. Sformułowanie to nie jest w żaden sposób mottem na wyrost lecz określeniem profilu naszego przedsiębiorstwa.

Doświadczenie na rynku

Produkowane przez nas okna nie są skierowane jedynie do klientów z miasta Poznań. Podkreślanie w wielu wpisach stolicy Wielkopolski ma na celu przede wszystkim pokazanie naszego pochodzenia. Jesteśmy poznańskim producentem okien, który na polskim rynku działa od 1991 roku. W obecnych czasach trudno przez tak wiele lat utrzymywać się w tak trudnej branży. Nam się udało, jednak zdajemy sobie sprawę, że tylko ciągły rozwój może zapewnić nam uznanie wśród klientów.

Serce wkładane w pracę

Na każdym etapie naszego działania starym się wkładać możliwie jak najwięcej w tworzony i sprzedawany produkt. To właśnie dzięki temu, że jesteśmy pasjonatami w tym co robimy widać jak wiele serca wkładane jest w produkty pod szyldem Domatus.

Producent okien i drzwi

To, że jesteśmy dziś czołowym producentem okien oraz drzwi w Poznaniu, z pewnością nikogo nie dziwi. Klienci wybierają nasze produkty, gdyż wiedzą o naszym doświadczeniu i jakości wykonywanych elementów. Nasza marka to wyznacznik pełnego profesjonalizmu połączonego z czystą pasją. Bez wątpienia nasze przedsiębiorstwo nie może mieć dziś żadnych kompleksów względem innych. Domatus to firma, która z pewnością sprosta każdy oczekiwaniom.drzwi-pcv6

Czytaj także:

Jakie drzwi wejściowe wybrać?

Jakie zalety posiadają okna PCV?

domatus-logo-big
Biuro Sprzedaży:
ul. Żmigrodzka 52, 60-171 Poznań
+48 61 8678 447, +48 61 6617 355
+48 61 8689 336
biuro@domatus.pl
wyceny@domatus.pl

Dział Eksportu:
b.kups@domatus.pl
skype: domatuseksport2
+48 506 184 302
k.nowak@domatus.pl
skype: domatuseksport

Skontaktuj się z nami


[recaptcha]