Nowoczesne systemy, które stosujemy w oknach PCV

blueolution_82_podstawowe

Firma Domatus z Poznania to producent okien i drzwi, który sukcesywnie od 1991 roku rozwija się i utrzymuje w branży na czołowej pozycji. Dzięki rzetelności, terminowości i wieloletniemu doświadczeniu przedsiębiorstwo to jest znane i cenione wśród klientów. Bogata oferta produktów, podążanie za nowościami i trendami, rozwój technologii – to tylko niektóre z zalet firmy Domatus. Ponadto cechą wyróżniającą tego producenta na tle innych firm są konkurencyjne ceny oraz profesjonalny montaż zakupionych okien czy drzwi. Firma dokłada wszelkich starań aby okna spełniały wszelkie wymogi prawne i technologiczne, uprawniające je do obrotu na terenie polskim jak i europejskim.

Certyfikowane okna firmy Domatus


Producent posiada stosowne certyfikaty potwierdzające wymagane przepisami prawa parametry techniczne zarówno dla materiałów jak i produktów końcowych. Systemy zastosowane w oknach PCV umożliwiają stosowanie ich w budynkach tradycyjnych jak i pasywnych. Kupując okna w firmie Domatus mamy pewność, że nabywamy produkt solidny, trwały i spełniający wszelkie założone funkcje. Ponadto producent nie boi się odważnych i ciekawych projektów i chętnie podejmuje się realizacji oryginalnych pomysłów. Tworząc okna stosuje najnowsze technologie, które pozwolą klientom w jak najwyższym stopniu cieszyć się zaletami zakupionych okien czy drzwi.

System Bluevolution 73

System profili Bluevolution 73 to doskonałe rozwiązanie do większości budynków mieszkalnych. System składa się z pięciu komór i uzupełniony jest o dwie uszczelki komorowe zgrzewane w narożach, dzięki czemu zmniejsza się prawdopodobieństwo wystąpienia mostków termicznych a co za tym idzie strat ciepła. W efekcie rachunki za ogrzewanie pomieszczeń są niższe a komfort mieszkania większy. Szerokość całej zabudowy to 73mm a szerokie komory i kształtowniki stalowe ze stali ocynkowanej wewnątrz profilu tworzą go niezwykle stabilnym i trwałym, wydłużając tym samym niezawodne działanie okuć i zawiasów. Zastosowanie wysokiej jakości tworzywa PCV powoduje, że ramy okienne są łatwe w utrzymaniu czystości, odporne na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych a także na długo zachowują swój pierwotny kolor. Trzyszybowe pakiety szyb zapewniają doskonałe parametry izolacyjne zarówno pod względem termicznym jak i akustycznym. Producent oferuje zestawy ze skrzydłem prostym lub zaokrąglonym.

System Bluevolution 82

Wymagania stawiane stolarce okiennej do domów energooszczędnych lub pasywnych są znacznie wyższe niż do klasycznego budownictwa. Odpowiedzią na te potrzeby jest system Salamander Bluevolution 82 łączący najlepsze parametry termoizolacyjne z nowoczesnymi technologiami. Całość profilu ma szerokość 82mm a wnętrze wypełnia sześć komór PCV oraz dwukomorowy pakiet „ciepłych” szyb. Konstrukcja ta wraz z trzyszybowym oszkleniem tworzy zestaw, który uzyskuje doskonałe wyniki w testach izolacyjności termicznej. Zestawy występują w wielu wersjach kolorystycznych oraz w wersji ze skrzydłem prostym jak i zaokrąglonym.

Czytaj także:

KILKA SŁÓW O TECHNOLOGII PCV

CHARAKTERYSTYKA SYSTEMU BLUEVOLUTION 82

domatus-logo-big
Biuro Sprzedaży:
ul. Żmigrodzka 52, 60-171 Poznań
+48 61 8678 447, +48 61 6617 355
+48 61 8689 336
biuro@domatus.pl
wyceny@domatus.pl

Dział Eksportu:
b.kups@domatus.pl
skype: domatuseksport2
+48 506 184 302
k.nowak@domatus.pl
skype: domatuseksport

Skontaktuj się z nami

[contact-form-7 id="361" title="Formularz PL"]