Jakie systemy stosujemy w naszych oknach?

blueolution_82_okragly_0

Przedsiębiorstwo Domatus to wiodący producent stolarki okiennej z Poznania. Od lat staramy się zaspokoić potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów i wyposażyć Państwa domy i mieszkania w najwyższej jakości okna. Naszymi flagowymi produktami są okna PCV ale oferujemy również drzwi zewnętrzne wykonane z tego tworzywa oraz aluminiową stolarkę otworową. Współpracujemy z inwestorami komercyjnymi jak i indywidualnymi. Realizujemy zamówienia do domów jednorodzinnych oraz budynków użyteczności publicznej. W produkcji naszych okien stosujemy najwyższej klasy tworzywo oraz systemy będące zdobyczami najnowocześniejszej technologii. Ponadto oferujemy Państwu profesjonalny montaż stolarki gwarantujący prawidłowe funkcjonowanie okien i drzwi z zachowaniem ich parametrów i właściwości.

Jakie systemy stosujemy do produkcji okien PCV?

Okna wykonane z polichlorku winylu zwanego również PCV to nasze flagowe produkty. Dokładamy wszelkich starań aby spełniały one oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Przy produkcji stolarki plastikowej stosujemy systemy gwarantujące utrzymanie ciepła w oknach. Jednym z nich jest system Bluevolution 73 o szerokości zabudowy równej 73mm. O poziom izolacji termicznej tego systemu dba pięciokomorowy system profili z dwoma uszczelkami zgrzanymi w narożach, które wspólnie minimalizują ryzyko występowania mostków cieplnych, przez które ciepło mogłoby „uciekać” na zewnątrz.

Tym samym ograniczają straty finansowe potrzebne na dodatkowe dogrzewanie pomieszczeń. Duże komory wewnętrzne wzmocnione są stalowymi kształtownikami, dzięki którym konstrukcja okna jest niezwykle stabilna. Najwyższej jakości tworzywo PCV gwarantuje, że ramy okienne i skrzydła na długo pozostaną w doskonałej formie a utrzymanie ich w czystości nie będzie stanowiło problemu. Do domów pasywnych, w których wymagania energooszczędne są znacznie wyższe niż w klasycznym budownictwie zalecany jest system Bluevolution 82. To najnowsza generacja ciepłych okien. Profile 6-komorowe o całościowej szerokości 82mm, wyposażone w dwie uszczelki i dwukomorowy pakiet ciepłych szyb zapewnia najwyższy stopień izolacji termicznej właściwej dla budownictwa energooszczędnego i pasywnego.

 

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Co wyróżnia nas na tle konkurencyjnych firm? Dlaczego warto zamówić stolarkę właśnie u nas? Powodów jest naprawdę wiele! Przede wszystkim stawiamy na jakość naszych produktów i spełnienie wszelkich wymaganych przepisami prawa norm. Dla Państwa jest to gwarancja uczciwości i rzetelności z naszej strony. Zawsze realnie oceniamy możliwość wykonania nietypowych zleceń ale nie boimy się wyzwań! Zamówienia staramy się realizować w możliwie jak najkrótszym czasie aby nie musieli Państwo czekać zbyt długo na swoje wymarzone okna czy drzwi. Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie produkcyjne i najlepszej jakości materiały. Ponadto zawsze staramy się podążać za trendami i oprócz klasycznych kolorów i modeli posiadamy w swojej ofercie topowe rozwiązania i wzory.

Czytaj także:

Jakie zalety posiadają okna PCV?

Nowoczesne systemy, które stosujemy w oknach PCV

domatus-logo-big
Biuro Sprzedaży:
ul. Żmigrodzka 52, 60-171 Poznań
+48 61 8678 447, +48 61 6617 355
+48 61 8689 336
biuro@domatus.pl
wyceny@domatus.pl

Dział Eksportu:
b.kups@domatus.pl
skype: domatuseksport2
+48 506 184 302
k.nowak@domatus.pl
skype: domatuseksport

Skontaktuj się z nami


[recaptcha]