Jak wyprostować drzwi PCV?

drzwi-pcv6

PCV to obecnie jeden z najpopularniejszych materiałów na wiecie. Jest to tworzywo sztuczne, którego głównym składnikiem jest polichlorek winylu. Produkty wykonane z tego materiału są bardzo wytrzymałe, stosunkowo niedrogie. Nic więc dziwnego, że ogromną popularność zyskują chociażby drzwi pcv. Poznań dla przykładu jest miastem, w którym sprzedaż takich produktów jest doprawdy bardzo wysoka.

Zalety drzwi PCV

Jeśli chodzi o to, gdzie można kupić drzwi pcv Poznań oferuje bardzo wiele punktów, które właśnie takie produkty sprzedają. Wiele osób docenia je ze względu na bardzo długi okres zdatności do użytku, mają też zdolności izolacyjne i są wytrzymałe w kontakcie z ogniem. Takie właściwości stawiają drzwi tego rodzaju w czołówce tego typu produktów. Jak wyszukać drzwi pcv? Poznań jest ku temu najlepszym miejscem, ponieważ Wielkopolanie szczególnie doceniają ten rodzaj drzwi.

Minusy PCV

Największym minusem, który można wymienić to niezbyt reprezentacyjny wygląd. Aczkolwiek pamiętajmy, że mówimy o „surowych” drzwiach, mamy na myśli że są jeszcze przed oklejeniem. A prawda jest taka,że obecnie dostępne są okleiny w każdym wymyślonym przez klienta kolorze, dlatego też nic nie stoi na przeszkodzie, aby drzwi pcv okleić według upodobań.

Co gdy drzwi się skrzywią?

Problem ten dotyczy szczególnie osób, które mieszkają na terenach , na których mogą występować ruchy płyt tektonicznych. Najbardziej na spaczenie drzwi narażeni są mieszkańcy Śląska, który dzięki fedrunkom kopalni narażony jest na tąpnięcia i szkody górnicze. Skoro więc cały blok się wykrzywia, trudno aby nie wykrzywiły się także i drzwi. Jest jednak na to sposób. Drzwi pcv można wyprostować, posługując się parą ścisków stolarskich, długą deską i drewnianym klockiem. Ułóż drzwi między dwoma deskami o rozmiarach, powiedzmy, 50x 100 mm, i umieść klocek tak, by naciskał na drzwi w kierunku odwrotnym niż wypaczanie. Zaciśnij ściskiem stolarskim i pozostaw na tak długo, jak to możliwe. Po usunięciu ścisków drzwi powinny być proste.

Czytaj także:

Jakie drzwi wejściowe wybrać?

Jak zadbać o drzwi wejściowe PCV

domatus-logo-big
Biuro Sprzedaży:
ul. Żmigrodzka 52, 60-171 Poznań
+48 61 8678 447, +48 61 6617 355
+48 61 8689 336
biuro@domatus.pl
wyceny@domatus.pl

Dział Eksportu:
b.kups@domatus.pl
skype: domatuseksport2
+48 506 184 302
k.nowak@domatus.pl
skype: domatuseksport

Skontaktuj się z nami


[recaptcha]