Domatus – firma z pasją

Firma Domatus powstała na początku lat 90 XXwieku. OD tamtej pory jest prężnie rozwijającym się podmiotem w branży stolarki okiennej, którego główną domeną jest produkcja okien PCV.

Okna PCV Poznań

Okna PCV są naszą pasją. Od wielu lat bazujemy bowiem na tradycjach wielkopolskich rzemieślników. To właśnie w okolicach Poznania stolarze tworzyli od wielu wieków wysokiej jakości okna. Naszym celem jest dziś czerpać to co najlepsze z tego dziedzictwa i przekładać to na wykonywane przez nas Okna PCV.

Dlaczego akurat my?

Wiele firm podchodzi do swojej branży tylko i wyłącznie w celach biznesowych. My jako doświadczone przedsiębiorstwo staramy się skupiać przede wszystkim na jakości wykonywanych okien, drzwi czy parapetów. Naszym nadrzędnym celem jest zawsze zadowolenie klientów i sprawienie by nasze wytwory były jak najbardziej funkcjonalne.

Co robimy poza oknami PCV?

Poza produkcją okien zajmujemy się również drzwiami, parapetami, żaluzjami czy bramami. Realizujemy również specjalne konstrukcje pcv do niestandardowych okien. Kolejnym naszym konikiem są okna do domów pasywnych czy wysokiej jakości rolety.

Czytaj także:

Jak zadbać o drzwi wejściowe PCV

Co warto wiedzieć o stolarce aluminiowej?

domatus-logo-big
Biuro Sprzedaży:
ul. Żmigrodzka 52, 60-171 Poznań
+48 61 8678 447, +48 61 6617 355
+48 61 8689 336
biuro@domatus.pl
wyceny@domatus.pl

Dział Eksportu:
b.kups@domatus.pl
skype: domatuseksport2
+48 506 184 302
k.nowak@domatus.pl
skype: domatuseksport

Skontaktuj się z nami


[recaptcha]